IMG 4830

За трофеями з коброю 2025

Організатор:Хомяк Северин , +380505297602Локація:Водойма WINFISH

Комерційний-турнір

<< За трофеями з коброю – 2025р >>

Меценати турніру компанії “TRINITY BAITS “, “ ROBIN “,

Дорогі друзі, з великою радістю запрошуємо Вас прийняти участь у комерційному-турнірі коропової рибалки “За трофеями з коброю – 2025р “, який відбуде з 18 до 22 червня на водоймі WINFISH LAKE.

Формат турніру спортивний.

ПОЛЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Комерційний- турнір з карпфішингу

Змагання відбудуться на водоймі WINFISH LAKE з 18.06.2025р. по 22.06.2025р.

Організатор змагань : магазин wildfisherman.com.ua

Email: wildfisherman.shop@gmail.com тел. +380505297602 Хомяк Северин

Розклад проведення змагань:

Реєстрація до 08:00 18.06.2025 року.

08:00 - 08:30 18.06.2025 відкриття змагань, жеребкування та збори капітанів

09:00 – 18.06.2025 розміщення по секторах (розкладання спорядження та маркерування)

11:00 18.06.2025 – старт змагань (закидування робочих вудлищ та кормління)

11:00 22.06.2025 – фініш змагань

13:00 22.06.2025 –нагородження, закриття змагань.

Основні положення

КОРМЛІННЯ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ЛИШЕ КОБРОЮ!!!

Переможець визначається за трьома таблицями. Де найменша сума балів є переможною.

ЗАБОРОНЕНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ТИГРОВИЙ ГОРІХ (ВАРЕНИЙ, ДРІБЛЕНИЙ А ТАКОЖ ЯК НАСАДКА)

Лідкор мінімум 90см

Волосінь 0,25мм

Мінімум 10 коропових мішків звичайних та 3 мішка слінга (з поплавцями для зберігання великої риби). Мішки повинні бути оснащенні додатковим поплавцем та збіркою назви команди.

Регламент

1. Заявка на участь, оплата, реєстрація.

1.1 Команда складається з 2 - 4-х повноцінних учасників. Допускається один учасник.

1.2 Вступний внесок становить 20000 грн.

1.3 Реєстраційний (авансовий) внесок складає 50% вступного внеску, і повинен бути переданий в фонд змагань до 01.03.2025 р. Телефон організатора 0505297602 Северин Хомяк (вайбер/телеграм). Після переказу коштів необхідно підтвердити факт проплати на телефон або вайбер. Тільки в цьому випадку команда є офіційно зареєстрованою серед учасників змагань. Решта суми сплачується при реєстрації команди 18.06.2016 р.

1.4 Команда, що приймає участь у змаганнях, повинна в обов'язковому порядку повідомити організаторів про запізнення на реєстрацію. Команді, що відсутня на момент жеребкування, дістається залишковий сектор з розіграних або дискваліфікується і не може брати участь у змаганнях, авансовий внесок не повертається.

1.5 Максимальна кількість команд – 13, в т.ч. 2 за квотою Організатора.

1.6 Мінімальна кількість команд – 8.

1.7 З 01.05.2025 авансові внески не повертаються. Можлива передача зарезервованого місця іншій команді. Якщо передачі не відбудеться то гроші залишаються в фонді змагань.

1.8 Якщо за 30 днів (до початку змагань) буде зареєстровано менше чим 8 команд, змагання не відбудуться, або організатор разом з капітанами (зареєстрованих команд) приймають окреме рішення. При відміні змагань авансові кошти будуть повернуті власникам.

1.9 За сім днів до старту змагань, командам або окремим членам цих команд, заборонені будь-які тренування.

2. Сектор і зона ловлі.

2.1 Сектор, в якому команда находиться під час змагань(надалі ринг), являє собою територію шириною 20м та глибиною 12м. Яка використовується для розміщення кемпінгу та засобів лову.

2.2 Відстань між рибальськими рингами становить від 30м. до 60м. Яка вимірюється від суміжних країв рингів.

2.3 Зона лову розмічається стрічками, які відмічають краї ринга, та орієнтирами на протилежному березі ( ауртропи, стовпчики і тд.).

2.4 Ринг відмічається табличкою з порядковим номером або стаціонарними баличками. Що встановлені адміністрацією водойми.

3. Вимоги до снастей, оснастки.

3.1 Довжина вудлищ для лову, прикорму та маркерування не повинна перевищувати 4 метри (13f). Дане маркування зазначене виробником на бланку вудлища.

3.2 Заборонено використання поплавкової снасті,«квівер-тип», фідер або пікер.

3.3 Катушки повинні бути оснащені фрикційним гальмом. Дозволені тільки без інерційні котушки.

3.4 Допускається використовування грузил вагою не менше 50г.

3.5 Використовується тільки донна снасть з одним гачком.

3.6 Основною вимогою до монтажів є можливість звільнення риби від грузила і інших елементів оснастки у випадку обриву снасті.

3.6.1 Безпечна кліпса (зав’язування та інший спосіб фіксування кліпси- заборонено).

3.6.2 При прохідному монтажі або інлайн з'єднання лідкора з шок-лідером - тільки петля в петлю - заборонено використання застібок та вертлюгів!

3.6.3 Напів-прохідний монтажі або "вертоліт" з'єднання лідкора з шок-лідером - тільки петля в петлю. Верхній стопор (бусина), що ближче до з'єднання лідкораз шок-лідером, заборонено закріпляти наглухо!

3.6.4 Оснащення типу Зіг Ріг дозволені - головне, що б вони відповідали основним вимогам з безпеки до монтажу.Поплавці-контролери заборонені!

3.7 Заборонено використовувати будь-які види годівниць, в т.ч. «Метод», макушатників, «сосок» т.п.

3.8 Заборонено використання в якості основної волосіні шнур (нанофілу і тому подібне) для лову риби на робочих вудлищах. Дозволено виключно монофільнаволосінь товщиною не менше 0,25мм.

3.9 Шнур, нанофіл та інші види ниток дозволено використовувати на маркерних та сподових вудлищах. Відрізок довжиною не більше 8 м в якості шок-лідера.

3.10 Довжина лідкора має становити мінімум 90см.

3.11 Дозволено застосування механічних сигналізаторів клювання (свінгерів, батів), а також електронних сигналізаторів клювання.

3.12 Використання дистанційно керованих засобів, плавзасобів та пневмомеханізмів для доставки прикормки і оснастки заборонено.

3.13 Забороняється використання ехолотів всіх типів і модифікацій.

3.14 Заборонено використовувати для позначення напрямку закиду лазерні пристрої.

4. Насадки, прикормки і годування.

4.1. Максимальний розмір насадки не обмежується.

4.2. Заборонені тваринні насадки та ікра, а також їх використання в прикормці в якості складових.

4.3. ЗАБОРОНЕНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ТИГРОВИЙ ГОРІХ (ВАРЕНИЙ, ДРІБЛЕНИЙ А ТАКОЖ ЯК НАСАДКА)

4.4. Протягом усього часу змагань для доставки дрібної прикормки, бойлів та інших кормів ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ЛИШЕ КОБРОЮ!!!

4.5. Дозволено точкове догодовування за допомогою розчинних матеріалів (ПВА), що доставляються у воду разом з оснасткою під час закидання спорядженої снасті.

4.6. Заборонено використовувати для кормління ракети, ложки, парашути, спомби та інші підручні знаряддя.

4.7. Годування ведеться тільки зі своєї робочої зони (ринга) з берега. Захід у воду заборонено.

4.8. Дозволено годувати тільки свою акваторію зони лову.

4.9. Підвіз додаткової прикормки і насадок під час ходу змагань заборонено.

5. Ловля, закидання, виважування, підсачування.

5.1. У залік йдуть спіймані коропи та білі амури, вагою не менше 6 кг і більші.

5.2. Команда має право оснастити необмежену кількість коропових вудилищ, але ловити можна одночасно максимум на чотири вудлища з одним гачком. Тобто одночасно в воді може находитись тільки чотири оснастки. Тільки після того як ви дістали одну оснастку з води, може бути закинута інша.

5.3. Запасні вудилища не можуть розміщуватися на підставках, де знаходяться задіяні в ловлі вудлища.

5.4. Дозволено встановлювати, під час змагань у зоні лову, два маркери, в тому числі що світяться. Ці маркери можуть залишатися у воді на всьому протязі змагань і повинні бути вилучені з неї після його закінчення. Вудлища, які оснащені маркерами поплавцями, повиннілегко розпізнаватись або позначені та знаходитись на окремих підставках.

5.5. Тільки члени команди можуть закидати снасті, підсікати і підсачувати спійману рибу в своєму секторі. Ніхто сторонній, включаючи сусідів-учасників, не мають права допомагати підсачувати або виважувати рибу.

5.6. Закидування вудлищ, маркерування і маніпуляції ззакормочним обладнанням виконується тільки в своємуринзі з берега або стаціонарного помоста (встановленого адміністрацією водойми). Захід у воду при закиданнізаборонений.

5.7. Використання транспортних платформ, самостійно збудованих «пірамід» з піддонів і інших надбудов заборонено. Закидування, маркерування і закорм(підгодовування) з драбини заборонено.

5.8. Закиди можна робити тільки через голову. Бічні закидання оснастки з грузилом заборонені.

5.9. Оснастки та жилки вудилищ після закидання не повинні виходити за умовні межі зони лову (в т.ч. і в крайніх секторах), що утворюються уявними лініями, що є продовженням бічних сторін ринга.

5.10. Заборонені маніпуляції з електроннимисигналізаторами на максимальній потужності звуку.

5.11. Виважування риби та підсачування має відбуватися тільки зі свого рингу, або в акваторії зони лову (пункт 2).При виважуванні дозволяється захід у воду, але не глибше чим по пояс.

5.12. Якщо під час виважування риби буде зачеплена одна або декілька снастей сусідів, то вони можуть, але не зобов'язані заявити протест. В цьому випадку спіймана риба не буде зарахована та повинна відразу бути відпущена.

5.13. При виважуванні риби в темний час доби дозволено використання малопотужних ліхтариків - використання потужних ліхтарів, а також освітлення води, не пов'язане з процесом виважування карається попередженням.

5.14. Риба йде в залік, навіть якщо вона випадково спіймана не за рот, а забагрена. Цілеспрямоване багріння риби заборонено.

5.15. Для виважування риби, що клюнула, прямо перед фінальним сигналом відводиться 15 хвилин після сигналу про закінчення турніру, в цьому випадку вона буде зважена і її вага буде занесена в протокол.

6. Поводження з рибою, зберігання, зважування.

6.1. Діставати рибу з води можна тільки за допомогою підсака в діаметрі не менше як 70см. Діставання риби з води руками вважається необережним поводженням з рибою та карається дискваліфікацією. Підсак повинен мати сітку, що завдає мінімальної шкоди рибі. Застосування підсаків з сіткою з жилки заборонено, вважається навмисним необережним поводженням з рибою і карається дискваліфікацією команди.

6.2. Спіймана риба дістається з підсака і звільняється від гачка з максимальною обережністю і тільки в коровому маті.

6.3. До зважування риба зберігається тільки в спеціальному мішку, не більше, ніж одна риба на мішок! Всередині мішків не повинно бути ніяких інших сторонніх предметів.

6.4. Команди без коропових мішків мінімум 10 звичайних та 3 мішка слінга (з поплавцями для зберігання великої риби) до змагань не допускаються. Мішки повинні бути оснащенні додатковим поплавцем та збіркою з назвою команди. А також без коропового мата до змагань не допускаються.

6.5. При заповнені 10 коропових мішків, необхідно звернутися до судді, щоб зважити рибу і звільнити мішки.

6.6. Мішки повинні знаходитися максимально глибоко під водою та встановлені таким чином, щоб суддя міг їх бачити. Жоден інший спосіб зберігання спійманої риби під час змагань не допускається.

6.7. Риба, пред'явлена на зважування зі слідами ушкоджень, отриманих в результаті явно недбалого з нею поводження, а також загибла в залік не йде і є підставою для застосування штрафних санкцій.

6.8. Перед тим як класти рибу в мат, не забувайте поливати його водою! А також рибу яка лежить довший час в маті!

6.9. Наявність антисептика обов’язкова. Команда яка не має отримує жовту карту. Кожна риба має бути оброблена антисептиком після вилову, перед поміщенням у мішок чи слінг. У випадку відсутності оброблення антисептиком, риба у залік не йде. (Надається відео та фото докази)

6.10. Зважування проводиться бригадою суддів. Воно здійснюється оперативно і не рідше одного разу на 5 години. В період з 19.00 до 7 години ранку негайно зважуються риби вагою більше 8 кг та риби які в той момент наявні. Періодичність зважування оголошується на відкритті змагань.

6.11. Ніхто, крім учасників, рибу яку зважують, суддів і свідка (за бажанням) не має права втручатися в хід зважування ні словесно, ні будь-яким іншим чином. Одна людина з бригади суддів проводить саме зважування, інший фіксує результат у відповідних документах.

6.12. Зважування здійснюється за допомогою триноги, ваги та сумки для зважування. Тринога розміщується над матом. Тарується вага сумкою, яка завчасно повинна бути змочена водою, а лише тоді проводиться зважування.

6.13. Під час зважування один із учасників і свідок повинен бути поруч, щоб контролювати процес і підписати протокол, в якому фіксується вага кожного екземпляра. Ніякі протести з приводу ваги спійманої риби після завершення зважування та повернення її у водойму, і підписання протоколу не приймаються. Ведеться запис у двох протоколах суддівський і команди.

6.14. Команда зобов’язана підчас зважування здати всю спійману рибу на той момент. Непред'явлення зловленої риби до зважування під час чергового проходу суддів карається дискваліфікацією.

6.15. При зважуванні риби 10+ обов’язкова присутність свідка з сусідніх секторів. Спіймана риба фіксується підписом судді, членом команди та представника однієї з сусідніх по сектору команд.

6.16. Після зважування риба відразу ж випускається назад у водойму, при цьому дотримується максимальна обережність.

6.17. Фотографування спійманої риби, якщо потрібно, здійснюється відразу ж після зважування у присутності судді, після чого риба повинна бути відразу відпущена. Заборонено фото з рибою до зважування.

6.18. УВАГА! Під час фотозйомки риба повинна знаходитися на мінімальній висоті над короповим матом. Заборонено фотографуватися з рибою стоячи. Для випускання риба переміщається до води тільки в короповому мішку, матраці або підсаці!

6.19. Заборонено передавати будь-кому спійману рибу, а також приймати від будь-кого спійману ним рибу.

7. Транспортні засоби, гості, глядачі та поведінка на березі.

7.1. Вхід в ринг сторонніх осіб без дозволу команди заборонено. Дана заборона не поширюється на суддів та акредитованих фото та кіно операторів.

7.2. Транспортні засоби (ТЗ) учасників змагань повинні бути розташовані так, що б не перешкоджати візуальному спостереженню за тим, що відбувається в робочій зоні (ринзі), а також не порушуючи правила водойми.

7.3. Тільки акредитований авто-мотто транспорт може вільно пересуватися в зоні проведення змагань після стартового сигналу. Зона проведення змагань - не менше 50 метрів від берегової лінії, таким чином, транспорт гостей та глядачів залишається поза цією зоною. Подальші пересування тільки пішки.

7.4. Виїзд ТЗ учасників зі своїх місць дозволений тільки з відома судді, який видає тимчасовий дозвіл для даного ТЗ. Виїзд ТЗ учасників із зони проведення змагань без дозволу карається жовтою карткою. При поверненні ТЗ воно залишається на стоянці для гостей або глядачів. Переміщення ТЗ учасників уздовж берегової лінії (по зоні змагань) заборонено. За порушення, зазначені в даному пункті - жовта картка.

7.5. Знаходження гостей і глядачів в зоні проведення змагань дозволено тільки в світлий час доби.

7.6. Команда зобов'язана попередити суддю своєї зони про майбутній візит, попередньо отримавши згоду на це своїх найближчих сусідів.

7.7. Заборонено пересування автотранспорту гостей та глядачів по дорогах уздовж озера. Автотранспорт залишається на парковці при в’їзді на водойму.

7.8. При першому ж зауваженні (претензії) з боку сусідів, гості зобов'язані покинути зону проведення змагань, а по відношенню до приймаючої сторони розглядається питання про застосування штрафних санкцій.

7.9. Команда учасник несе відповідальність за поведінку своїх гостей, згідно з регламентом.

7.10. Глядачі в сектор (ринг) не допускаються, і можуть знаходиться тільки поза межами кордонів сектора (рингу)!

7.11. Учасникам і гостям заборонено перебувати в стані алкогольного сп'яніння і під дією наркотичних засобів!

7.12. Заборонено шуміти на березі, купатися і розводити вогнища. Дозволено використовувати мангал та деревне вугілля.

7.13. Учасники та гості змагань зобов'язані вести себе коректно при спілкуванні із суддями, організаторами, працівниками забезпечення турніру та акредитованими журналістами, фото- та кінооператорами, а також не чинити перешкод.

7.14. Все сміття повинно бути акуратно зібране в поліетиленові мішки (видаються організаторами), та утилізоване згідно правил водойми.

8. Судді, суддівство.

8.1. Судді розподіляються по зонам і представляються учасникам змагань під час відкриття турніру до жеребкування.

8.2. Бригада суддів складається з 2-3 чоловік. Контроль за роботою суддів, ведення турнірного протоколу, головування в засіданні суддів та застосування санкцій у випадку порушення правил учасниками, здійснює головний суддя. Судді повинні досконало знати правила і регламент змагань.

8.3. Судді зобов’язанні перед початком змагань узгодити з командами межі та орієнтири зон лову по воді.

8.4. Судді повинні спостерігати за діями учасників змаганьна дотримання правил регламенту. При виниканні спірних питань, порушень або претензій миттєво реагувати на них, та виносити рішення згідно правил змагань.

8.5. Результати зважування заносяться до протоколу тільки суддями. У протоколі в обов'язковому порядку навпроти кожного результату зобов'язані стояти підписи учасника, судді і свідка зважування (сусіда).

8.6. Під час змагань судді можуть знаходитись позаду учасників справа або зліва , не заважаючи їм, але мають можливість спостерігати за процесом ловлі.

8.7. Спортсмени зобов'язані, на першу вимогу суддів, надати (вимотати) одну або всі снасті для перевірки. Відмова - дискваліфікація.

8.8. У випадку якщо є підозра що оснастка, команди учасника змагань, знаходиться за межами зони лову. То на вимогу судді учасники повинні пере закинути дану снасть. В його присутності. В разі відмови отримують жовту карточку.

8.9. Винесення попереджень відноситься до компетенції судді зони та головного судді змагань. Пред’явлення (винесення) жовтої картки та дискваліфікації команди вирішує головний суддя змагань або на засіданні суддів.

8.10. Судді можуть зупинити змагання під час насування грози. За сигналом судді учасники зобов’язані вимотати всі вудлища з води, а запасні розмістити в горизонтальне положення відносно землі. Тільки за сигналом судді дозволяється продовжувати лов риби. Будь які маніпуляції з вудлищами або підсаками, під час грози, будуть рахуватися як порушення правил – дискваліфікація.

8.11. Кожен учасник змагань повинен знати регламент змагань і виконувати його правила повною мірою.

9. Порушення, претензії та санкції.

9.1. Порушення будь-яких положень, прописаних в даному регламенті карається попередженням, жовтою карткою, дискваліфікація. Наявність 2 (двох) попереджень прирівнюється до жовтої картки. Наявність другої жовтої картки- дискваліфікація.

9.2. У випадку дискваліфікації команда зобов’язана негайно припинити ловлю. Її результати анулюються, команда видаляється із списку учасників змагань, а кошти, внесені командою при реєстрації, не повертаються. Дискваліфікована команда повинна покинути свій сектор протягом 3-х годин з моменту винесення відповідного рішення.

9.3. Порушення положень, що стосуються вимог до снастейта оснащення- карається дискваліфікацією команди.

9.4. Необережне поводження з рибою карається жовтою карткою, крім випадків, коли рибу беруть за зябра або кидають на землю - дискваліфікація. Якщо командою вчинені дії, що призвели до смерті риби - в цьому випадку команда дискваліфікується.

9.5. Претензії щодо виконання учасниками турніру правил цього регламенту повинні подаватися суддям зони протягом 60 хвилин з моменту виникнення. Приймаються виключно фото і відеоматеріали та свідчення сусідів.

9.6. Претензії щодо правильності розмітки секторів, пересікання ліній закидання, розмірів рингу, переміщення ліній зон ловлі - приймаються виключно на старті змагань.

9.7. Претензії розглядаються засіданням суддів. Присутність пред'явника претензії та порушника обов'язково. Якщо виникла потреба в голосуванні щодо виниклого питання або претензії, то за однакової кількості голосів, голос головного судді є вирішальним.

9.8. При розгляді спірних питань, але не претензій, рішення головного судді змагань є вирішальним, і оскарженню не підлягає.

9.9. Будь-яке умисне порушення цього регламенту, принципу fair play (чесної гри) карається дискваліфікацією.

10. Призові місця, нагородження, призовий фонд.

10.1. Переможець визначається за трьома таблицями. Де найменша сума балів є переможною.

10.1.1 В першій таблиці підраховується загальна вагариби яка зловлена командою під час турніру. Найбільша сумарна вага риби займає 1 місце в таблиці яке рівне 1 балу. Чим менша вага тим нижче місце, відповідно більший бал. Залік риби починається з 6кг. При однаковій вазі, переможцем стає та команда в якої середня вага більша.

10.1.2 В другій таблиці підраховується сумарна вага 10 великих риб команди (найбільша риба команди в цій таблиці не бере участь). Найбільша сумарна вага 10 великих риб займає 1 місце в таблиці яке рівне 1 балу. Чим менша вага тим нижче місце, відповідно більший бал. При однаковій вазі, переможцем стає та команда в якої середня вага більша.

10.1.3 В третю таблицю вписують саму велику рибу зловлену командою за період змагань. Найбільша риба за вагою займає 1 місце в таблиці яке рівне 1 балу. Чим менша вага тим нижче місце, відповідно більший бал.

10.2. Підсумовуючи (при умові). Як що команда по всіх таблиця зайняла перші три місця то вони рівні трьом балам. Це найменша кількість балів, а відповідно перше призове місце. Таким чином чим більша сума балів тим нижче призове місце.

10.3. Призовий фонд формується з внесків на турнір. За мінусом організаційних витрат: оренда водойми, судді, кубки, медалі та інші витрати.

10.4. Залишковий призовий фонд буде розділений:

10.4.1.1. 1 місце – 50%

10.4.1.2. 2 місце – 30%

10.4.1.3. 3 місце – 20%

10.4.1.4. При умові участі 8 команд призовий фонд складе приблизно 100 000 грн.

10.5. Три перші команди в загальному заліку і команда що зловила найбільшу рибу, отримують кубки та золоті, срібні та бронзові медалі, грошові винагороди.

10.6. Крім того будуть вручені призи від спонсорів.Перелік призів і номінацій буде оголошено окремо.

10.7. За бажанням учасників можлива організація Джек-потів.

11. Заключні положення.

11.1. Тривалість турніру складає 4 доби (96 годин). У випадку вимушеного, передчасного закінчення змагань, що пов’язане з зупинкою змагань та неможливим продовженням їх (погодні умови та форс мажорних обставин), вони вважаються такими, що відбулися, якщо з моменту їхнього початку пройшло не менше 50 годин.

11.2. Для зареєстрованих команд водойма відкрита для тренувань до 11.06.2025 р.

11.3. На час проведення змагань буде можливо замовити харчування з доставкою в сектор, вартість харчування буде оголошено додатково.

11.4. Дотримуйтесь чистоти і порядку в секторах під час змагань - вас можуть невдало сфотографувати з подальшим розміщенням знімка для публічного ознайомлення.

11.5. Оргкомітет залишає за собою право доповнити або частково змінити регламент, але не пізніше, ніж за 1 місяць до старту змагань.

11.6. Оргкомітет має право, в окремих випадках, відмовити команді в реєстрації без пояснення причин.

Спонсори

Спонсор TM Trinity Baits
Спонсор TM ROBIN

Озеро Чемпіонів чекає на тебе!
Бронюй сектор для трофейної риболовлі!

Обрати сектор