Положення про проведення
Behemoth Flat-feeder
06-08.06.2025р. та 15-17.08.2025р.
06-08.06.2025р
07:30 --- Збір Учасників
08:00 --- Жеребкування
10:00 — СТАРТ змагань
18:30 – Вечірнє зважування
19:00 – Вечеря
08.06.2025р
10:00 - ФІНІШ
11:00 -12:00 — Підрахунок результатів.
12:00 – 13:00 – Нагородження
Спонсори:
- ТМ Behemoth Baits
- TM “Carp Pro”
- Крафтове виробництво Меду та самогону “BDJO”
- медіа пітримка Pr.Media Company Ternopil(Комплексна рекламно-інформативна підтримка)
1. Цілі і завдання проведення змагань
- сприяння розвитку риболовного спорту в Україні, активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних секціях, клубах, ФСТ та відомствах; - визначення кращих спортсменів та підвищення їхньої майстерності; - пропаганда здорового способу життя та популяризація риболовного спорту;
2. Організація та проведення змагань
Організацію змагань здійснює TM Behemoth Baits, За підтримки Тернопільського Карпового Клубу та водойми WINFISH Суддівська колегія: Суддівська бригада 1-3 чоловік.
Головний суддя змагань : Рюмін Віталій, суді здійснюють контроль дій учасників, заповнюють протоколи змагань, підводять підсумки та здійснюють нагородження.
3. Місце і час проведення
06-08.06.2025р. Тернопільска область,Тернопільський район село Киданці, водойма WinFish
4. Учасники змагань
4.1. Змагання особисто-командні. Склад Команди: один-три спортсмена учасника.
4.2. До участі у змаганні допускаються усі спортсмени риболовного спорту. Учасникам присвоюється реєстраційний номер, який буде перепусткою на змагання та атрибутом для встановлення особи спортсмена.
Організаційний внесок становить: - 5000грн
Заявки приймаються до 17:00 01.06.2025р
Деталі за телефоном: +380979007440 та 0956731234
4.3. У попередній заявці має бути така інформація:
- Назва Команди (повністю);
- прізвище та ім`я тренера;
- контактний номер телефону.
4.4. Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, спричинені порушенням правил безпечного поводження на водоймі, правил техніки безпеки , спортивного режиму, та норм поведінки в громадських місцях.
4.5 ЖЕРЕБКУВАННЯ
4.1. Жеребкування проводиться за класичною схемою: спочаткуголовний суддя (або хто-небудь, обраний оргкомітетом) витягуєномер учасника, потім учасник тягне жереб (номер сектора) і номер наступного учасника.
4.2. У випадку відсутності учасника або уповноваженогопредставника команди хтось з представників або суддів тягне за нього жереб.
5. Загальні положення
5.2. Змагання командні і проводяться тривалість туру 48 годин.
5.3. Кожен учасник повинен мати 15 коропових мішків для зберігання риби вагою більше 2-х кілограмів. Також наявність 3 сумок слінгів(Вимога-правила Водойми), для зберігання великої риби.
5.4. Риба вагою більше 2-х кілограмів зберігається виключно у коропових мішках та перекладається в короповий мішок над зволоженим короповим матом. За необережне поводження із рибою передбачена ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ.
5.5. Спіймана Риба менша за 2 кілограми одразу відпускається у водойму. У залік йдуть тільки дзеркальні, лускаті, голі коропи, білі амури від 2 кг.
5.6. Для уникнення надмірної кількості впійманої риби (що призводить до її травмування), учасник змагань повинен викликати суддю для зважування!!!
5.7. Якщо в улові присутня велика риба, організатори можуть передбачити в програмі змагань обмеження за вагою, при перевищенні якого риба повинна бути негайно зважена під час туру суддею і відпущена назад у водойму.
5.8. Снасть для лову риби в обов'язковому порядку повинна бути оснащена годівницею, яка може мати форму наведену нижче:
Всі інші форми годівниць – ЗАБОРОНЕНІ. За порушення передбачено ДИСКВАЛІФІКАЦІЮ.
Заборонені годівниці:
5.9. Дозволені тільки безпечні, ковзаючи In-Line монтажі наведених на малюнку годівниць, які дозволяють рибі звільнитися від оснащення в разі обриву основної волосіні. In-Line монтаж - це монтаж при якому годівниця безперешкодно, без зусиль, може переміщатися по лідкору, шок-лідеру, волосіні в сторону котушки до її закінчення.
5.10. Всі годівнички незалежно від матеріалу (метал, пластик або інший матеріал), не зважаючи на його форму (циліндрична, паралелепіпеда та інше) повинні відповідати наступним вимірам:
- Максимальна довжина 7 см, максимальна ширина або діаметр 5 см, мінімальна вага 15 гр;
- Мінімальна довжина 1,5 см, мінімальна ширина або діаметр 1,5 см.
5.11. Годівнички під час ловлі можуть використовуватись як пусті або з прикормкою або/чи з насадкою.
5.12. Довжина використовуємих вудлищ повинна бути не більш ніж 4,572 метри.Вудлища дозволені як фідерні так і коропові
5.13. Спортсмен не обмежений у кількості запасних вудлищ. Лов риби повинен відбуватись лише двома вудлищами в будь-який час, яке може перебувати як в руках, так і на спеціальній підставці з електронними сигналізаторами клювання(в темну пору року електронні сигналізатори клювання мають бути включені на нічний режим або на мінімальному звуковому сигналі). Таке вудлище повинно бути оснащене котушкою та годівницею. Гачок на запасному (их) вудлищі (ах) може бути з насадкою, проте годівниця (ці) мають бути пустими.
5.14. Закорм (стартове та всі подальші годування) можливо здійснювати будь-яким вудилищем для донної ловлі. що відповідають вимогам даноно турніру. Спомб дозволений Міді, МідіХ та Міні - ЗАБОРОНЕНО — Здійснювати годування спомбом після 19:00 год. - ЗАБОРОНЕНО викорстовувати такі зернові :Тигровий горіх, Горох, Кукурудза(Вимога-правила Водойми)
- Годування КОБРОЮ дозволено цілодобово.
- Маркеріння дозволине після Старту
5.15. При риболовлі на котушках дозволено використовувати виключно жилку. Мінімальний діаметр 0,25мм. За порушення передбачена. – ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ.
5.16. Шнур дозволено використовувати в якості шок-лідера, але не більше 12 метрів.
5.17. Закидання годівниці без сходження з котушки жилки забороняється. Під час закидання дужка котушки повинна бути відкрита, а жилка повинна вільно сходити.
5.18. Довжина повідця вимірюється від краю годівнички до краю гачка та повинна становити довжину не більше 25 см.
5.19. Дозволяється застосовувати без бороді (бороді) одинарні гачки.
5.20. Дозволяється використовувати волосяний монтаж, зв'язаний на жилці, повідковому матеріалі та флюрокарбоні !
5.21. На волосяний монтаж дозволяється використовувати виготовлені плаваючі насадки (pop-up), нейтральної плавучості wafters та balanced, пелетс з отвором (pellets drilled) та без отвору, варені та розчинні бойли будь-якого розміру. - На гачок без волосяного монтажу дозволяється використовувати натуральні зернові насадки: кукурудза, горох,перловка. ЗАБОРОНЕНО - червоні хробаки, личинки мух, опариш, пінки, виготовлені насадки такі як м’який пелетс, або пелетс під гуму.
5.22. Синтетичні насадки по типу силіконові опариші, мотилі, кукурудза, і т.д заборонені.
5.23. Риба зараховується у всіх випадках коли вона зловлена на гачок, навіть якщо риба підсічена не за рот. Якщо виловлена риба зірвалась з гачка та впала на землю (спортсмена, стіл і т.д.) та не доторкнулась води, цю рибу спортсмен може підняти та вона йде до заліку.
5.24. Коли спортсмен спіймав рибу, будь-яка подальша риболовля заборонена поки риба не буде поміщена у садок або короповий мішок.
5.25. Під час змагань спортсменам дозволяється користуватися Платформи, ящики, стільці і т.д., на яких розміщується спортсмен. Спортсмени мають право підготувати необмежену кількість вудлищ, але одночасно ловити мають право тільки двома. Спортсмени зобов’язані керуватися спортивними принципами, обман та фальсифікації заборонені. Використання підсака обов’язкове при виважуванні будь-якої за розміром риби.
5.26. В разі порушення правил та пунктів даного положення та Правил проведення з дисципліни «Ловля донною вудкою», спортсмен отримує усне зауваження або попередження від судді. Три попередження за порушення різних положень або два порушення одного положення протягом змагання приводять до дискваліфікації (результат змагання – відповідає відсутності улову в двох турах). Оскарження дій суддів подається в письмовому вигляді, та розглядається головним суддею. Оскарження необхідно подати не пізніше ніж за годину після закінчення туру, в якому відбулася ситуація. 6. Змагання проводяться за принципом «СПІЙМАВ -ВІДПУСТИ». Вся піймана риба після зважування повинна бути негайно відпущена в воду.
Під час контрольного зважування риби, дозволяється допомагати спортсмену координаторам чи тренеру з їхньої команди або суддям, без участі спортсмена.
7. Визначення та нагородження переможців:
7.1. Переможці змагання у Командному заліку визначаються за загальною вагою риби в таблиці
7.2. Всі призери будуть нагороджені пам’ятною атрибутикою та цінними призами від спонсорів